Dit is Anne!

Travel - Outdoor - Lifestyle

  • Bestemmingen
    • Afrika
      • Kenia
      • Marokko
      • Eswatini
      • Zuid-Afrika
    • Azië
      • Cambodja
      • Thailand
      • Vietnam
    • Europa A-L
      • België
      • Bosnië en Herzegovina
      • Denemarken
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Ierland
      • Italië
      • Jersey
      • Kroatië
      • Luxemburg
    • Europa M – Z
      • Nederland
      • Noorwegen
      • Oostenrijk
      • Polen
      • Portugal
      • Schotland
      • Slowakije
      • Spanje
      • Tsjechië
      • Verenigd Koninkrijk
      • Zweden
      • Zwitserland
    • Noord-Amerika
      • Verenigde Staten
    • Zuid-Amerika
      • Argentinië
      • Brazilië
      • Chili
      • Peru
  • Reistips
    • Reisinspiratie
    • Reizen met hond
  • Roadtrips
  • Stedentrips
    • Amsterdam
    • Barcelona
    • Buenos Aires
    • Dublin
    • Edinburgh
    • Kopenhagen
    • Krakau
    • Londen
    • Marrakesh
    • New York
    • Parijs
    • Praag
    • Rome
    • Stockholm
    • Salzburg
    • Wenen
  • Hotspots
  • Outdoor
    • Fietsen
    • Wandelen
    • Wintersport
    • Gear
  • Lifestyle
    • Boeken
    • Entertained!
    • Inspirerend!
    • Lekker eten
    • Persoonlijk
    • Sport
    • Wonen
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Volg ons

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube
  • LinkedIn

Duitsland · 24 augustus 2025

Bernkastel-Kues: 10 tips voor het mooiste stadje aan de Moezel

Bernkastel-Kues is een schilderachtig mooi stadje aan de Moezel. Je vindt er een heel gezellig marktplein, smalle kronkelige straatjes en talloze oude vakwerkhuizen. Het stadje is omringd door wijngaarden en je kunt er leuke wandelingen tussen de wijnranken door maken. In dit blog geven we tips voor wat je allemaal in Bernkastel-Kues en omgeving kunt doen.

Is Bernkastel-Kues echt het mooiste stadje aan de Moezel? Wij vinden zelf van wel! Cochem is ook leuk, ook vanwege het indrukwekkende kasteel er boven, maar wij vonden zelf Bernkastel-Kues veel sfeervoller en mooier.

Bernkastel-Kues

Het stadje Bernkastel-Kues bestaat eigenlijk uit twee delen: het drukbezochte en gezellige Bernkastel aan de oostoever en het modernere Kues aan de westkant van de Moezel. Al in 1033 werd Bernkastel in documenten genoemd en in 1291 kreeg het stadje ook officieel stadsrechten. Ook wordt er al sinds die periode wijn verbouwd op de glooiende hellingen rond Bernkastel-Kues. Een rijke historie dus!

Tegenwoordig is Bernkastel-Kues vooral een toeristisch stadje langs de Moezel, waar in de zomermaanden de terrassen volstromen. En we begrijpen goed waarom want het is er zó sfeervol! Gelukkig kun je er ook van alles zien en doen dus je hoeft je hier niet te vervelen!

Bernkastel-Kues

1. Slenter door de gezellige Altstad

Toen we Bernkastel-Kues inliepen, had ik niet verwacht dat dit stadje zó mooi zou zijn. We kwamen net uit het dichtbijgelegen Traben-Trarbach waar niet zo heel veel te beleven viel. Wat jammer dat we niet eerder doorgereden waren naar Bernkastel-Kues!

De Altstad zit vol met pittoreske straatjes met oude vakwerkhuizen in allerlei kleurtjes. Mooie doorkijkjes, prachtige oude panden en leuke winkeltjes. Ook de oude Pfarrkirche St. Michael zit in de Altstad. Loop zeker door de oude straatjes rond de Marktplatz en ga daarna de brede Römerstraße in. Links en rechts zie je gezellige terrasjes en allerlei winkels. In een bocht staat een groot kruisbeeld met op het huis er achter het Neujahrsgebet: een humoristisch maar ook kritisch ‘gebed’ uit midden 19e eeuw: “Nimm den Ehefrauen das letzte Wort und erinnere die Männer an ihr erstes.” Toch actueel ondanks dat de oorspronkelijke tekst al rond 1848 geschreven werd.

Heb je alle straatjes in Bernkastel verkend, dan is het tijd voor een terrasje! Weersta de verleiding om in de gezellige Römerstraße te gaan zitten, want de mooiste terrasjes van Bernkastel-Kues vind je op de Marktplatz.

Bernkastel-Kues
Bernkastel-Kues

2. De Marktplatz van Bernkastel-Kues

Het is niet voor niets dat dit schilderachtige marktpleintje op menig legpuzzel afgebeeld wordt. Het is dan ook zón prachtig pleintje dus trek ruim de tijd uit om alle fraaie vakwerkhuizen hier rustig te bekijken. Midden op de Marktplatz staat de fontein, de ‘Michaelsbrunnen’ die al uit 1606 dateert. De fontein is rijk versierd met filigraanwerk en kleurrijke schilderingen en staat symbool voor de welvaart en rijke geschiedenis van de stad.

Het oude Rathaus is ongeveer even oud en werd in 1608 gebouwd. Bizar dat zulke gebouwen zólang bewaard blijven. Overigens staat hier al vanaf 1291 een stadhuis, maar dit werd dus in 1608 in de huidige stijl herbouwd. Net achter het Rathaus zie je het bijzondere ‘Spitzhäuschen’, dat op heel wat foto’s over Bernkastel-Kues afgebeeld wordt.

De Marktplatz is een perfecte plek om lekker op een terrasje te zitten en naar alle voorbijlopende toeristen te kijken.

Bernkastel-Kues Moezel Vulkaaneifel tips

3. IJsje eten bij Bressanone

Ben je op een warme, zonnige dag in Bernkastel-Kues? Dan haal je gewoon een lekker Italiaans ijsje bij Eiscafé Bressanone dat ook op de Marktplatz zit. Je kunt buiten op het terras zitten voor een ijscoupe, wafels, sandwiches of een koffie, of bij de balie een schepijsje in een hoorntje kopen. Het ijs smaakt prima; misschien niet uitzonderlijk maar hé, de locatie maakt alles goed!

4. St. Nikolaus Hospital

Tijd voor een stukje historie! Aan de overkant van de Moezel, in het stadsdeel Kues, ligt het St. Nikolaus Hospital. Het werd in 1458 opgericht door de beroemde filosoof en theoloog Nicolaus Cusanos en hij huisvestte hier een armen- en zorghuis voor 33 bewoners. Tegenwoordig is het nog steeds een bejaardentehuis maar ook bezoekers mogen naar binnen. Je kunt de prachtige oude bibliotheek in, waar je nog handschriften van Nicolas Cusanos vindt. Ook is er een wijnkelder en vinotheek, toch wel een beetje verrassend voor een bejaardentehuis, maar een aanrader om te bezoeken. Verder is de oude ziekenhuiskapel toegankelijk.

Je kunt meer lezen over het hospitaal op de interactieve displays in het museum of meegaan met een rondleiding.

St. Nikolaus Hospital
Het St. Nikolaus Hospital ligt direct naast de brug in Kues.

5. Rondvaart op de Moezel

Een erg leuke manier om Bernkastel-Kues te bekijken, is natuurlijk vanaf het water. De rondvaartboten varen af en aan dus stap op een boot en laat je meevoeren over deze beroemde rivier. Je glijdt tussen de wijnhellingen door en passeert mooie oude stadjes en dorpjes.

Deze rondvaart over de Moezel kan ik aanraden omdat je aanlegt in de stadjes Lieser en Mühlheim. Je mag er ook voor kiezen om van boord te gaan, door één van de dorpjes te lopen en een latere boot terug naar Bernkastel-Kues te nemen. Natuurlijk mag je ook blijven zitten; de rondvaart duurt dan ongeveer een uur. Onderweg kun je lekkere flammkuchen of andere gerechten bestellen, of gewoon alleen iets te drinken. Er is een fijn zonnedek boven op de boot dus op een zonnige dag zit je hier heerlijk te luieren met een fantastisch panorama dat langs je heen glijdt.

Moezel rondvaart

6. Wandelen tussen de wijngaarden

Een Moezelstadje bezoeken en geen wijngaarden van dichtbij zien? Dat kan natuurlijk niet! Vanuit Bernkastel-Kues kun je gelukkig heel makkelijk de wijngaarden bereiken. Sterker nog, vanuit het stadje gaan er de nodige wandelroutes door de omgeving, waarbij je ook de wijngaarden meepakt. Zo heb je de 6,5 kilometer lange Maria-Zill Panoramaweg, die naar het gelijknamige uitzichtpunt leidt. Op de website van Bernkastel kun je de gpx van deze route downloaden.

Wat ook leuk is om te doen, is deze Wijnbelevingswandeling in Kröv. Je combineert dan een boottocht met een wijnwandeling met proeverij en lekker eten. Om 10.00 uur stap je in Bernkastel-Kues op de boot en je vaart naar Kröv. Daar lunch je in een wijntaverne en daarna ga je met een wijnboer op stap voor een wandeling door de wijngaarden en natuurlijk een wijnproeverij. Aan het einde van de dag word je met de boot weer teruggebracht.

Moezel Duitsland

7. De ruïne van Burg Landshut

Burg Landshut werd oorspronkelijk gebouwd rond 1281 door de aartsbisschoppen van Trier. De burcht diende als strategisch verdedigingspunt en symbool van macht. Helaas raakte het kasteel door de eeuwen heen in verval en is het nu nog een ruïne. Jammer van zo’n indrukwekkend gebouw!

Tegenwoordig is Burg Landshut een populaire bestemming voor wandelaars en geschiedenisliefhebbers: je kunt door de ruïnes dwalen, de oude torens beklimmen en vanaf de uitkijkpunten een adembenemend panorama over de kronkelende Moezel en de omliggende wijngaarden bewonderen. De ligging is natuurlijk prachtig dus sla dit kasteel zeker niet over tijdens je bezoek aan Bernkastel-Kues.

Rondvaart Moezel
Op deze foto rechts de burcht en links het Schützenhaus

8. Lekker eten met uitzicht bij het Schützenhaus

Vanaf Burg Landshut hoef je maar een paar honderd meter te lopen, óf je wandelt een stukje omhoog vanuit Bernkastel-Kues: ga naar het leuke restaurant ‘Schützenhaus’. Gerund door een vriendelijk Nederlands-Duits echtpaar. Vanaf het terras van deze gezellige bistro heb je een fantastisch uitzicht over Bernkastel-Kues en de omgeving. Op de kaart staan verschillende lokale gerechten maar ook echte Hollandse kibbeling én natuurlijk verschillende Moezelwijnen.

9. Roadtrip langs de Moezel

Heb je het stadje Bernkastel-Kues al helemaal verkend en wil je meer van de omgeving zien? Maak dan een mooie roadtrip langs de Moezel. Trek er een dag voor uit om helemaal naar Cochem te rijden, waarbij je onderweg regelmatig een tussenstop maakt. Mooie stadjes onderweg zijn o.a. Traben-Trarbach, Zell am Mosel, Ediger-Eller en Beilstein. Maar naast mooie stadjes is er nog veel meer te zien onderweg: fraaie uitzichtpunten, indrukwekkende burchten en kastelen en natuurlijk altijd het stromende donkerblauwe water van de Moezel.

Ik schreef dit blog over het maken van een roadtrip langs de Moezel.

Moezeldal Moezel tips

10. Andere uitstapjes vanuit Bernkastel-Kues

Het is ideaal om Bernkastel-Kues als uitvalsbasis te gebruiken om dit deel van de Moezelstreek te ontdekken. ’s Avonds, als veel toeristen alweer vertrokken zijn, kun jij dan in alle rust op één van de terrasjes van Bernkastel-Kues de dag nog eens doornemen. Maar wat kun je allemaal ondernemen vanuit Bernkastel-Kues?

Een greep uit de mogelijkheden:

  • Een dagje Trier: de oudste stad van Duitsland ligt op ongeveer 60 km afstand van Bernkastel-Kues. Bezoek de Porta Nigra, oude Romeinse ruïnes en natuurlijk de indrukwekkende Dom van Trier;
  • Burg Eltz: één van de mooiste en best bewaarde kastelen van Duitsland
  • Moselradweg: huur een fiets en trap de kilometers weg terwijl je langs de Moezel fietst en je links en rechts de wijngaarden op de heuvels ziet liggen
  • Wandelen in de Vulkaneifel, zoals de prachtige Manderscheider Burgenstieg
Manderscheider Burgenstieg wandelroute Eifel

Slapen in Bernkastel-Kues: fijne hotels

We noemden het al: overnachten in Bernkastel-Kues is echt een aanrader. ’s Avonds is het wat rustiger in het stadje en hangt er een fijn sfeertje. Bovendien is Bernkastel-Kues heel centraal gelegen voor leuke uitstapjes in de omgeving.

Moselhotel Römischer Kaiser is een kleinschalig, betaalbaar en relaxt hotel in de Altstadt, met prachtig uitzicht over de Moezel. Gelijk ook een klein nadeel: ook de doorgaande weg langs de Moezel loopt daar dus dat kan iets gehorig zijn. De locatie en omgeving van het hotel zijn echter perfect dus ik kan dit hotel zeker aanraden. Fijne kamers, prima ontbijt en had ik al gezegd dat het uitzicht fantastisch is?

Zoek je iets specialers? DEINHARD’s is een stijlvol boutiquehotel met een fijne tuin, een wellnesscentrum en een restaurant er bij. De kamers zijn ruim en prettig en het interieur van het hotel is heel mooi ingericht met prachtige kunstwerken. ’s Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar in de mooie ontbijtzaal. Leuk om te doen: een wijnproeverij in de eigen wijngaard. Vanuit DEINHARD’s loop je zo het centrum van Bernkastel-Kues in dus een betere locatie kun je niet bedenken!

Bernkastel-Kues
Rechts het Moselhotel Römischer Kaiser

Posted By: Anne · In: Duitsland

Fietstour Barcelona: Fietsen langs alle highlights!
Gezond blijven op reis: Waar moet je op letten?

You’ll Also Love

VulkaaneifelDe Vulkaaneifel: Wandelen, roadtrippen en andere leuke activiteiten!
BerchtesgadenDuitsland: De mooiste streken en leukste steden voor een vakantie
MoezelRoadtrip door het Moezeldal: de highlights langs de Moezel! 

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wie is Anne?
Ik ben Anne, enthousiast blogger voor 'Dit is Anne'! Dit reisblog is het resultaat van mijn passie voor schrijven, voor reizen, voor leuke adresjes, voor fotograferen en voor alle andere dingen die mij blij maken!

Reis je mee?

ditisanne.reisblog

🙋‍♀️ Anne | Blogger
✈️ Reizen & Wandelen
🏔️ Bergen • Natuur • Roadtrips
📝 Fijne reistips & routes
👇 Nieuwe blogs & inspiratie
🏡 Apeldoorn

Twee weken Kenia vangen in één blogartikel: een on Twee weken Kenia vangen in één blogartikel: een onmogelijke opgave! Zóveel prachtige ervaringen, bijzondere indrukken, mooie momenten...onvergetelijk! 🐘🦬🦏🦒🦓In mijn nieuwste blog neem ik jullie mee en vertel ik alles over onze reis, reisroute en allerlei praktische tips. Ook zo'n mooie Kenia-reis maken? @kipanga_adventures is gespecialiseerd in prachtige Kenia-reizen op maat en zij stellen graag een reis voor je samen. --#kenia #rondreiskenia #kipangaadventures #afrika #olifant
Tussen alle drukte door bezig met hele toffe reisp Tussen alle drukte door bezig met hele toffe reisplannen! In 2024 bezocht ik de Harz en las daar over de Harzer Klosterwanderweg. 💒 Sindsdien staat deze meerdaagse wandelroute heel hoog op mijn bucketlist. Ik vind oude kloosters en abdijen zó mooi en inspirerend dat deze route echt een droom is! Door long-covid zag ik het de afgelopen jaren nog niet zo zitten, maar gelukkig gaat het inmiddels zo goed, dat ik het deze zomer gewoon ga doen! 💪😜Omdat @jeroenmjansen in die periode een paar dagen naar Krakau is, neem ik @ditisdoodleoliver mee. Samen lopen we vier van de zes etappes van de Harzer Klosterwanderweg. We slapen ook nog ergens in een kloosterhotel ❤️ en pakken een relaxte rustdag halverwege. Wat een fijn vooruitzicht! 🙏🏻#harzerklosterwanderweg #harz #duitsland #wandelroute #meerdaagsewandeling
Bizar dat Kenia alweer een week geleden is! Deze w Bizar dat Kenia alweer een week geleden is! Deze week was ontzettend druk en intensief (én heel erg leuk! 🎉), maar daardoor nog nauwelijks aan bloggen toegekomen. Maar de mooie herinneringen zijn er natuurlijk nog genoeg en ik kan niet wachten om de verschillende blogs te gaan schrijven!--#kenia #maasaimara #elephants #olifanten #rondreiskenia
Na de prachtige dagen in Maasai Mara reizen we naa Na de prachtige dagen in Maasai Mara reizen we naar Diani Beach voor een relaxte afsluiting van onze reis naar Kenia. Als we daarna terugkomen in Nairobi voor de terugvlucht naar Nederland, hebben we nog nét tijd voor een laatste safari in Nairobi National Park.Nairobi National Park ligt direct tegen de stad aan en is daarom een bijzonder natuurreservaat om te bezoeken. Je vindt er leeuwen, luipaarden, buffels, neushoorns, krokodillen en nog veel meer. Bijzonder om een safari te doen terwijl je de skyline van Nairobi op de achtergrond ziet! Een mooie afsluiting van een onvoorstelbaar indrukwekkende reis door Kenia.We reisden met @kipanga_adventures : een organisatie die helemaal gespecialiseerd is in reizen in Kenia en daarom ook de allermooiste plekken en activiteiten weet te vinden. Een reis met Kipanga staat garant voor indrukwekkende momenten, waanzinnig mooie accommodaties en een reis om nooit te vergeten! --#kenia #rondreiskenia #nairobi #nairobinationalpark #kipangaadventures
De Maasai Mara: één van de bekendste natuurreserva De Maasai Mara: één van de bekendste natuurreservaten van Afrika. Dit gigantische gebied is helemaal open en loopt over in de Serengeti in Tanzania.We beginnen onze dag in Masaai Mara met een waanzinnig mooie ballonvaart bij zonsopgang, waar ik al een reel over plaatste. Daarna stapten we in onze safari-jeep, op zoek naar dieren. En dat is gelukt! Het was vooral de dag van de katachtigen (cheeta's en leeuwen) en vooral veel olifanten. Nu zijn vooral olifanten bij mij favoriet dus ik heb er dan ook intens van genoten! Vooral het moment dat er twee 'bulls' over de heuvel aan kwamen lopen en zo voor onze jeep langs liepen. Zó indrukwekkend! Geloof dat ik wel tweehonderd olifantenfoto's op mijn camera heb staan!Op de weg terug spotten we nog een bijzonder tafereel: een jakhals had een gazelle dodelijk verwond, die net naast de weg in het gras lag. Terwijl de jakhals wat nerveus was door mogelijke andere hongerige dieren in de buurt én waarschijnlijk ook wat door ons, zat een aasgier op een paar meter afstand al te wachten op ook een hapje. Steeds als de gier richting de gazelle vloog, stoof de felle jakhals op hem af om hem van 'zijn' diner weg te jagen. Fascinerend hoe de natuur zo in elkaar zit! De dag sloten we af met een kampvuur en een wijntje bij zonsondergang, terwijl een lokale groep Maasai een paar Maasaidansen lieten zien. Magisch om zo de zon achter de heuvels van Maasai Mara te zien zakken! Intens dankbaar om deze prachtige reis met @kipanga_adventures te mogen maken. Een avontuur dat we niet snel zullen vergeten! ❤️--#kenia #maasaimara #safari #kipangaadventures #safarireiskenia
Na de toffe safari's in Ol Pejeta, reden we door n Na de toffe safari's in Ol Pejeta, reden we door naar Lake Naivasha: een groot meer verder naar het zuiden in Kenia. Vooral heel leuk omdat we in een lodge aan de rand van het meer verblijven, waar 's avonds de zebra's en nijlpaarden door de tuin lopen.We maken een mooie boottocht naar Crescent Island: een schiereiland waar in 1985 allerlei dieren neergezet zijn voor de opnames van 'Out of Africa', en die zijn er nu nog steeds. Leuk om zo tussen de dieren door te lopen. Vandaag begonnen we met een fietssafari door Hells Gate National Park, waar we zebra's en giraffes zien. Aan het einde van de fietstocht volgt er een hele mooie hike (meer een klimtocht) door Ol Njorowa Gorge, een kloof waar nu een klein stroompje water doorheen kabbelt. In de middag genieten we nog even van de mooie plek van de lodge, voordat we morgen verder rijden naar de Masaai Mara. --#kenia #kipangaadventures #lakenaivasha #hippo #rondreiskenia --@muthulakenaivashacountryclub @kipanga_adventures
Een waanzinnig mooi begin van de safariweek met @k Een waanzinnig mooi begin van de safariweek met @kipanga_adventures in Kenia! In het Ol Pejeta Conservancy hebben we talloze dieren gespot in een wonderschoon landschap. Wat is de natuur hier onvoorstelbaar mooi! 🌴🦒🦓Het is regenseizoen maar er valt gelukkig maar af en toe een bui. Het is echter wel ontzettend groen, er zijn heel veel jonge dieren te zien én het is er erg rustig wat heel fijn is. Gisteren zagen we nauwelijks andere toeristen in Ol Peteja. Ik kan het dus zeker aanraden om in deze periode te reizen! 🍃Het Ol Peteja Conservancy combineert wildbescherming, toerisme en lokale ontwikkeling. Je vindt er een enorme diversiteit aan dieren, waaronder de “Big Five” (leeuw, olifant, neushoorn, buffel en luipaard). Vooral beroemd is het reservaat vanwege zijn inzet voor neushoorns: het is een van de grootste toevluchtsoorden voor zwarte neushoorns in Oost-Afrika én de plek waar de laatste twee noordelijke witte neushoorns leven. 🦏Verder is er ook een chimpansee-opvang waar getraumatiseerde apen. De chimpansees die hier leven zijn gered uit slechte situaties, zoals:- illegale handel in wilde dieren- circussen of privébezit- gebieden waar hun leefgebied is vernietigd.Omdat deze dieren vaak getraumatiseerd zijn of nooit in het wild hebben geleerd te overleven, kunnen ze meestal niet meer terug naar de natuur. Mooi om te zien hoe deze dieren hier met veel liefde en zorg opgevangen worden. 🦧We slapen 's nachts echt op de mooiste plekken. Vooral de laatste lodge (@maishasweetwaterscamp) was prachtig! We slapen in fijne, luxe tented lodges aan de rand van het reservaat. 's Avonds wordt er door het personeel een warme kruik in ons bed gelegd, echt fantastisch! #kipangaadventures #persreis #kenia #dankbaar #reisblogger
Een oase midden in de woestijn, buggy’s die over d Een oase midden in de woestijn, buggy’s die over duinen scheuren en sandboarden tot de zon ondergaat… Huacachina is een supertoffe bestemming in Peru! 🏜️🔥In mijn nieuwste blogartikel vertel ik uitgebreid over ons verblijf in Huacachina en de woestijntour die we deden. 🚗💨--#huacachina #peru #sandboarden #rondreisperu #reisinspiratie
Am Abend, da es kühle war, Ward Adams Fallen offen Am Abend, da es kühle war,Ward Adams Fallen offenbar;Am Abend drücket ihn der Heiland nieder.Am Abend kam die Taube wiederUnd trug ein Ölblatt in dem Munde.O schöne Zeit! O Abendstunde!Der Friedensschluss ist nun mit Gott gemacht,Denn Jesus hat sein Kreuz vollbracht.Sein Leichnam kömmt zur Ruh,Ach! liebe Seele, bitte du,Geh, lasse dir den toten Jesum schenken,O heilsames, o köstlichs Angedenken!- Matthäus Passion, J.S. Bach -#GoedeVrijdag #MatthäusPassion #Bach #avond #goodfriday✝️
Volg op Instagram

Mijn favoriete plekken

Sella Ronda in de zomer

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië kerstmarkt londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland

Alles over de Veluwe

Veluwezoom route

Blijf op de hoogte!

Wil je een e-mail ontvangen bij nieuwe blogs van 'Dit is Anne'? Schrijf je dan in!

All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars

Dit schreef Anne!

  • Innsbruck met hond: Complete gids voor een stedentrip

    Innsbruck met hond: Complete gids voor een stedentrip

    14 juli 2026
  • Roter Hahn: Met hond naar een vakantieboerderij in Zuid-Tirol

    Roter Hahn: Met hond naar een vakantieboerderij in Zuid-Tirol

    9 juli 2026
  • Ol Pejeta Conservancy: Tips voor een onvergetelijke safari!

    Ol Pejeta Conservancy: Tips voor een onvergetelijke safari!

    1 juli 2026
  • Roadtrip in Spanje: Mooie regio’s en praktische tips

    Roadtrip in Spanje: Mooie regio’s en praktische tips

    30 juni 2026
  • Wandelen in de Dolomieten: Praktische tips

    Wandelen in de Dolomieten: Praktische tips

    23 juni 2026

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië kerstmarkt londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland
  • Wie is Anne?
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Copyright © 2026 Dit is Anne! · Theme by 17th Avenue