Even helemaal tot rust komen in een fijn hotel mét een uitgebreide wellness er bij, wie wil dat nu niet in deze koude wintermaanden? Bij Otium Wellness Hotel in Roosendaal ben je op het juiste adres! Dit prachtige hotel is verbonden met het Vitae Wellnessresort en daardoor kun je de ideale combinatie maken van een dagje wellness met overnachting. Ik nam een kijkje in het Otium Wellness Hotel én natuurlijk in de wellness en ik vertel je er alles over!
Als ik aan kom rijden bij het Otium Wellness Hotel kijk ik al mijn ogen uit. Er is zoveel te doen in de buurt van dit hotel! Een gigantische merkenoutlet, Skydive Roosendaal en ik passeer verschillende restaurants en sportclubs voor ik de grote parkeerplaats voor het hotel bereik. Deze lijkt al flink vol te zijn maar gelukkig heb ik een parkeerplek bij het hotel gereserveerd en achter de slagboom is genoeg plek.
Als ik het hotel binnenloop, valt alle drukte van alledag gelijk weg. Het hotel ademt een hele prettige en rustige sfeer uit en is prachtig aangekleed. Vanuit huis kon ik al inchecken voor het hotel dus hoef ik alleen nog maar bij één van de digitale balies mijn kamersleutel op te halen. Dat gaat lekker vlot!

Overnachten bij Otium Wellness Hotel
Ik maak gebruik van het Stay & Wellness arrangement van het Otium Wellness Hotel en heb een overnachting in één van de Comfortkamers van het hotel. Als ik binnenkom, vraag ik mij even af of ik niet per ongeluk een upgrade heb gehad, want deze kamer is zo ruim! Maar nee, het blijkt inderdaad één van de Comfortkamers te zijn. Er staat niet alleen een groot bed, maar ik heb zelfs een bank en een tafeltje met stoelen in de kamer. Ik vind het altijd heel fijn om een ruime kamer te hebben zodat ik al mijn spullen fatsoenlijk kan wegleggen.

De kamers zijn heel modern en ik vind de houten lattenwand echt heel veel sfeer geven. Ook een pre: er is enorm veel kastruimte in de kamer. Als je hier wat langer verblijft kun je dus prima al je kleding kwijt, fijn! De douchecabine komt uit in de kamer wat misschien een beetje gek is als je hier met iemand anders dan je eigen partner overnacht. Maar door de houten lattenwand heb je alsnog wel wat privacy.
Mijn kamer keek uit op de grote vijver achter het hotel, waardoor ook het uitzicht heel rustgevend is. Op deze plek kan ik wel tot rust komen!
Ontbijt en diner
Voor het ontbijt kom ik in een hele grote en mooi aangeklede ruimte. Pas later die dag ontdek ik dat deze ruimte na 10 uur verandert in het restaurant van de wellness. Het grote voordeel is dat je niet (wat je in veel hotels ziet) in een kleine en sfeerloze ruimte ontbijt, maar echt in een hele mooie en grote eetzaal. Door de hoge ramen komt er enorm veel licht binnen en ook hier kijk je weer uit op de grote vijver.

Er staat een enorm uitgebreid ontbijtbuffet klaar met allerhande soorten broodjes, beleg, roerei, croissants, Danish pastry, zuivel en nog veel meer. Ik kan echt intens genieten van een luxe ontbijt en dat lukt hier zeker! Wat een mooie start van de dag!

Wil je dineren bij Otium Wellness Hotel, dan is daar een aparte ruimte in het hotel voor ingericht zodat je niet tussen de wellnessgasten-in-badjas zit. Er staan verschillende tafeltjes in de bar van het hotel, waar je ook fijne zitjes en relaxbanken vindt.
Wil je wel graag buiten de deur eten, dan kun je de auto gewoon laten staan. Er bevinden zich verschillende restaurants op loopafstand van het hotel. MazzelTov is een heel populair restaurant waarvan de keuken is gebaseerd op het Midden-Oosten, de Mediterraanse kust en Oost-Europa. Op de kaart staat hummus, kip kebab en muhammara maar ook verschillende pizza’s.
Zelf kies ik het restaurant LOOF! dat eigenlijk bij de golfbaan hoort, maar wat een heel gezellig en sfeervol restaurant is. Er is een uitgebreide menukaart waar je ongetwijfeld wel iets lekkers op ziet staan. En je zou ook nog bij Restaurant Hooihuis kunnen eten dat ook op een paar minuten lopen van Otium Wellness Hotel ligt. Genoeg keuze dus!

Vitea Wellnessresort
Vanuit het Otium Wellness Hotel loop je zo via de receptie naar het Vitae Wellnessresort. Het is echt enorm ontspannen om naar de wellness te kunnen zonder eerst een tijd in de auto te zitten!
Ik kom zelf vaak in de grote en bekende wellnessresorts, en op het eerste oog lijkt Vitae Wellnessresort niet zo groot. Maar in de loop van mijn wellnessdag ontdek ik dat dit resort echt ontzettend fijn is. Er zijn verschillende sauna’s, zoals een Panoramasauna (die ook weer over de vijver uitkijkt), een natuursauna, een mintstoombad en nog veel meer. Daarnaast vind je er verschillende fijne baden zoals het kruidenbad, het gewone zwembad, een yin-yangbad en fijne bubbelbaden.

Het fijnste aan het Vitae Wellnessresort vond ik dat het niet zo massaal is. Eigenlijk was dat veel prettiger dan een gigantisch resort met ook heel veel mensen. Er zijn genoeg sauna’s om je een dag te vermaken en het was nergens echt druk. (Overigens bezocht ik de wellness op een vrijdagochtend dus het kan in de weekenden natuurlijk wel drukker zijn.) Er is een ruime opgietsauna waar regelmatig opgietingen gedaan worden.

Er is een fijne loungeruimte bij de wellness met meer dan genoeg vrije plekken, en waar ook drankjes en snacks geserveerd worden. Hier kun je lekker een boek lezen en er is ook een groot tijdschriftenrek met heel veel leuke tijdschriften. Lunchen en dineren kan ook weer in het mooie restaurant bij de wellness, waar er een hele uitgebreide menukaart is vol heerlijke gerechten.
Boven is er nog een rustruimte waar je hele relaxte ligbedden hebt.

Ook het fijne Otium Wellness Hotel bezoeken?
Je vindt het Otium Wellness Hotel aan de rand van Roosendaal, vlakbij de snelweg, dus makkelijk bereikbaar. Het Stay & Wellness arrangement is heel eenvoudig via de website van het Otium Wellness Hotel te boeken. Met dit arrangement heb je ook zo’n fijne hotelkamer met ontbijt én een dag wellness inclusief. Boek je meerdere nachten in het hotel? Voor elke nacht die je boekt, heb je één keer entree tot de wellness dus bij drie nachten hotel, mag je ook drie keer gebruik maken van de wellness.
Je kunt je bezoek aan het Otium Wellness Hotel ook combineren met veel andere leuke activiteiten in de regio:
- Designer Outlet Roosendaal ligt op loopafstand van het hotel. Hier kun je met flinke kortingen shoppen! Vind je shoppen sowieso leuker dan een dagje wellness? Dan kun je ook het Shopping Arrangement van het Otium Wellness Hotel boeken, waarbij je 10% extra korting op de outletprijzen krijgt. Bovendien heb je een late check-out in het hotel dus begin je goed uitgerust aan je shopdag!
- Naast het hotel ligt het indoor skydive-centrum, waar je kunt vliegen in de windtunnel
- Combineer je wellnessbezoek met een fijne wandeling in één van de natuurgebieden in de buurt, zoals de Rucphense Bossen of de Wouwse Plantage
- Of bezoek één van de historische steden in de buurt, bijvoorbeeld Bergen op Zoom, Dordrecht of Breda

Ik bezocht het Otium Wellness Hotel en de Vitae Wellness op uitnodiging van het hotel. Dat heeft echter mijn mening, die ik in dit blogartikel geef, niet beïnvloed, want ik ben oprecht heel enthousiast over het hotel. Ik kom hier zeker nog eens terug! Ook samenwerken met DitisAnne.nl? Kijk dan op deze pagina voor de mogelijkheden en mijn mediakit.



Geef een reactie