Dit is Anne!

Travel - Outdoor - Lifestyle

  • Bestemmingen
    • Afrika
      • Kenia
      • Marokko
      • Eswatini
      • Zuid-Afrika
    • Azië
      • Cambodja
      • Thailand
      • Vietnam
    • Europa A-L
      • België
      • Bosnië en Herzegovina
      • Denemarken
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Ierland
      • Italië
      • Jersey
      • Kroatië
      • Luxemburg
    • Europa M – Z
      • Nederland
      • Noorwegen
      • Oostenrijk
      • Polen
      • Portugal
      • Schotland
      • Slowakije
      • Spanje
      • Tsjechië
      • Verenigd Koninkrijk
      • Zweden
      • Zwitserland
    • Noord-Amerika
      • Verenigde Staten
    • Zuid-Amerika
      • Argentinië
      • Brazilië
      • Chili
      • Peru
  • Reistips
    • Reisinspiratie
  • Roadtrips
  • Stedentrips
    • Amsterdam
    • Barcelona
    • Buenos Aires
    • Dublin
    • Edinburgh
    • Kopenhagen
    • Krakau
    • Londen
    • Marrakesh
    • New York
    • Parijs
    • Praag
    • Rome
    • Stockholm
    • Salzburg
    • Wenen
  • Hotspots
  • Outdoor
    • Fietsen
    • Wandelen
    • Wintersport
    • Gear
  • Lifestyle
    • Boeken
    • Entertained!
    • Inspirerend!
    • Lekker eten
    • Persoonlijk
    • Sport
    • Wonen
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Volg ons

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube
  • LinkedIn

Hotspots · 15 oktober 2018

Table 24: Mijn favoriete restaurant in Haarlem

Haarlem is een fantastische stad om uit eten te gaan. Het oude centrum zit vol met leuke en hippe restaurants, gezellige terrassen en de altijd aanwezige Sint-Bavokerk geeft het centrum een unieke sfeer. Pal naast de kerk zit restaurant Table 24, mijn favoriete restaurant in Haarlem! Het eten is hier waanzinnig goed, de bediening uiterst vriendelijk en professioneel en dat alles op een toplocatie! 

Het is 13 oktober, mijn verjaardag. Omdat ik vandaag nog een tenniswedstrijd speelde, wisten we niet of we onze reservering van 20.30 uur zouden halen maar we blijken ruim op tijd te zijn. Het is voor oktober een ongekend warme dag (25 graden) en de terrassen in Haarlem zitten dan ook overvol. Overal klinkt geroezemoes en stijgen heerlijke etensgeuren op. Na een lange dag sporten lusten we ook wel wat!

Table 24

Ik heb een tafel gereserveerd bij Table 24. Als we het smalle pijpenlaatje binnenlopen, komt geroezemoes en muziek ons al tegemoet. Er zijn veel groepen vanavond wat voor iets meer herrie zorgt. Gelukkig komen we aan een knus tafeltje achterin terecht.

Het concept van Table 24 leent zich uitstekend voor groepen. Het restaurant kent geen ‘officiële’ voorgerechten maar een lange lijst van kleine hapjes waar uit gekozen kan worden. De gerechtjes zijn € 3,00 per stuk en men raadt aan om er drie tot vier te kiezen als voorgerecht. Officieel heet het concept ‘shared dining‘ maar de hapjes zijn eigenlijk te klein en niet echt geschikt om te delen. Wat wel een aanrader is, is de selectie van 10 hapjes, die op een lange houten plank geserveerd worden.

Wij gaan echter voor losse hapjes en ik kies de carpaccio, de springrol van pekingeend, de pulled pork en de steak tartaar. Stuk voor stuk waanzinnig lekker! Jeroen ging ook voor de springrol en de steak tartaar en nam daarnaast nog de Tandoori zalm, waar hij heel enthousiast over was!

Table 24 plank
De voorgerechtjes worden op een lange plank geserveerd. (Foto: Table 24)

Hoofdgerecht

Wij hebben er voor gekozen om gewoon een hoofdgerecht te bestellen. Het is echter ook mogelijk om in plaats van een hoofdgerecht alleen voor de verschillende kleine gerechtjes te gaan om zo een soort tapasmaaltijd samen te stellen. Zeker als je met een groep bent, is dit echt leuk! Ook kun je de bavette of de gamba’s voor twee personen bestellen zodat je toch nog een soort van ‘shared dining‘ hebt…

Table 24 Lady steak
Lady Steak

Ik heb echter absoluut geen spijt van mijn hoofdgerecht. Ik koos de Lady steak en mán, wat was die lekker! Als ik eerlijk ben kan zelfs de beroemde biefstuk van Loetje hier niet aan tippen! De steak was zó mals dat mijn mes er moeiteloos doorheen gleed. De smaak was waanzinnig goed en de steak werd prachtig geserveerd met een heerlijke rode portsaus. Jeroen nam de bavette, die er ook ontzettend goed uit zag.

Table 24 Bavette
De bavette

 

Nagerechten en scroppino!

Ondanks dat we na alle voorgerechten en het uitgebreide hoofdgerecht eigenlijk al vol zitten, kunnen we het niet laten om toch ook nog een dessert te bestellen. Ook dit zijn weer kleine porties die zich er voor lenen om er meer van te bestellen. Ik ga voor de cheesecake en de choco ganache (een soort brownie), allebei bizar lekker! Jeroen kiest ook de cheesecake en neemt nog iets anders met een moussevulling. We nemen er een scroppino met limoncello bij, wat een fantastische combinatie is.

We eten echt veel te veel en eigenlijk ook veel te laat want pas rond 11 uur lopen we het restaurant uit. Maar o, wat is het eten hier lekker! Ook de fles Spaanse Pinodoncel Monastrell-wijn paste uitstekend bij onze gerechten: een wat zwaardere wijn maar zeker lekker in combinatie met een steak.

Table 24 terras
Het gezellige terras van Table 24 (Foto: Table 24)

Professioneel en gastvrij

Wat ook een verademing is bij Table 24 is de ontzettend gastvrije en professionele bediening. Ondanks dat het heel druk was (het hele terras zat vol!), bleef men echt ontspannen en vriendelijk bedienen. Twee keer werd er iets kleins vergeten bij onze maaltijd, maar dit werd echt snel en netjes opgelost.
Toen tussen neus en lippen ter sprake kwam dat het een etentje voor mijn verjaardag was, werd het dessert met veel vuurwerk geserveerd…. Nu hoeft dat van mij niet per se :-), maar het was wel enorm attent!

Kortom, wil je echt eens lekker en uitgebreid uit eten, dan is dit restaurant een aanrader! Het is voor mij al de tweede keer dat ik er was maar het gaat zeker niet de laatste keer zijn.

En de rekening?

Goed, Table 24 is geen budgetrestaurant, maar daar is de kwaliteit ook niet naar. Het eten is hier ontzettend goed en dat heeft nu eenmaal een prijs. Sterker nog, ik vind het restaurant zeker niet te duur als je kijkt wat je er voor krijgt! De voorgerechtjes en de kleine nagerechten kosten dus € 3,00 per stuk. Hoofdgerechten kosten rond de € 20,00 wat ook niet over de top is. Een fles wijn heb je al voor zo’n twintig euro, een scroppino kost € 6,50.

Al met al kun je hier voor een normale prijs dus echt ontzettend goed en lekker eten in een hele gezellige en knusse ambiance. Wij gaan zeker nog eens terugkomen!

Table 24, Oude Groenmarkt 24, Haarlem. 

Dit artikel is op eigen initiatief geschreven omdat ik gewoon ontzettend positief ben over Table 24 en het graag met jullie deel. Ons diner is dus niet gesponsord in ruil voor een positieve review en is voor de volle 100% mijn eigen mening. Als er iets was waar ik minder positief over zou zijn, zou ik dat zeker gemeld hebben! 

Posted By: Anne · In: Hotspots

Dubrovnik en Mostar: Twee pareltjes in de Balkan
Op reis langs de oostkust van Zweeds Lapland

You’ll Also Love

SizzlesSizzles at the Park: Lekker eten op een unieke plek in Apeldoorn
A Candella CalviLeuke adresjes op Corsica: Lekker eten en drinken
Barcelona tips stedentripLeuke adresjes in Barcelona: Mijn favoriete hotspots

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wie is Anne?
Ik ben Anne, enthousiast blogger voor 'Dit is Anne'! Dit reisblog is het resultaat van mijn passie voor schrijven, voor reizen, voor leuke adresjes, voor fotograferen en voor alle andere dingen die mij blij maken!

Reis je mee?

ditisanne.reisblog

🙋‍♀️ Anne | Blogger
✈️ Reizen & Wandelen
🏔️ Bergen • Natuur • Roadtrips
📝 Fijne reistips & routes
👇 Nieuwe blogs & inspiratie
🏡 Apeldoorn

🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒 Over twee ma 🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒Over twee maanden ga ik weer op safari, dit keer in Kenia. Mijn allereerste safari, jaren geleden in Zuid-Afrika, was niet in het Krugerpark, maar in het kleine Spioenkop natuurreservaat, vlakbij de prachtige Drakensbergen. In het Spioenkop reservaat kom je vooral giraffes, zebras en antilopes tegen. Er zitten ook witte neushoorns maar deze hebben wij helaas niet gezien.Wat een bezoek aan Spioenkop zo leuk maakt?🦁 Het natuurreservaat is niet zo bekend dus het is er heel rustig🚙 Je mag er gewoon zelf rondrijden zonder gids. Een goede auto is wel aanbevolen want de onverharde weg is nogal uitdagend 🫣🌳 Ik vond het er ook qua natuur erg mooi, met het spiegelgladde water van het stuwmeer op de achtergrond🐟 In het water van het stuwmeer kun je vissen op karpers en andere vissen🐆 Heb je het Krugerpark al bezocht, dan vind je Spioenkop misschien niet zo bijzonder. Maar omdat het onze eerste safari was, zaten we bij de eerste impala al met onze neuzen tegen het raam gedrukt! ⛺️ Leuk om te doen: je kunt ook kamperen in Spioenkop! In mijn nieuwste story deel ik de link naar mijn blogartikel over Spioenkop. Heb jij ooit van dit natuurreservaat gehoord?#spioenkop #drakensbergen #zuidafrika #reisinspiratie #zuidafrikatips
Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende maand voor de vierde keer een Spaanse stad. 🏰 Dit keer ga ik naar Sevilla, een stad die al jarenlang op mijn verlanglijstje staat! 💡Heb jij nog goede tips voor deze prachtige (tenminste, dat verwacht ik...) Spaanse stad? Deel ze hier onder in de reacties! 🙏🏻--#dtv #sevilla #reisblog #reisblogger #spanje
Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er b Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er bent! 💛 --#instaboost #growth #huaraz #peru #lagunaparon
Afgelopen week brachten we een heerlijke winterspo Afgelopen week brachten we een heerlijke wintersportvakantie door in de Dolomieten, onze vaste ski-bestemming. Op de heenweg maakten we een erg leuke tussenstop in Innsbruck, waar we de @bergiselschanze bezochten. Deze indrukwekkende skischans kun je namelijk ook bezoeken als er geen wedstrijden zijn en het was echt verrassend leuk! We hebben wel twee uur rondgelopen en van het waanzinnig mooie uitzicht op Innsbruck genoten. In mijn nieuwste blogartikel vertel ik je er alles over en lees je waarom je een bezoek aan de Bergisel Skischans op je lijstje moet zetten! 👉 Ga naar DitisAnne.nl of klik op de link in mijn bio. Het artikel over de Bergisel skischans zie je als eerste staan.⛷️#bergiselschanze #innsbruck #skispringen #oostenrijk #bergisel ⛷️💙 Ik mocht de schans bezoeken op uitnodiging van @visitinnsbruck
Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Do Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Dolomieten. We hebben zowel strakblauwe lucht als zware sneeuwbuien en mist gehad, maar gelukkig meestal redelijk goed zicht zodat we prima konden skiën. Het was even schrikken op de eerste dag: met hoge snelheid op een vrij simpele blauwe piste 🫣 hapte mijn ski ineens in een sneeuwhoop en sloeg ik een paar keer over de kop. Met een behoorlijk gekneusde schouder was het de rest van de week (en nog steeds) wel pijn lijden en vooral erg spannend om niet nóg een keer te vallen. Desondanks heerlijke skidagen gehad, mooie tochten gemaakt, genoten van de waanzinnig mooie natuur en van veel gezelligheid op de piste. En altijd weer een heel fijn adres waar we verblijven bij @garniraetia , pal aan de piste naast de Col Alt-lift. Onze kamer voor volgend jaar is alweer geboekt! 💪--#dolomites #dolomitisuperski #altabadia #garniraetia #wintersport
Pure happiness 💙 - - #mountainlover #sassongher #a Pure happiness 💙--#mountainlover #sassongher #altabadia #dolomites #corvara --@alta_badia_official @garniraetia
IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi ver IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi verrà aiuto. Il mio aiuto verrà dal Signore Che ha fatto il cielo e la terra. (Salmi 121: 1-2)--#psalm121 #mountainlover #sellamassief #altabadia #snow
✅️ Dolomites ✅️ Slopes ✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coa ✅️ Dolomites✅️ Slopes✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coated trees✅️ Good company✅️ Blue sky💚 Happy me!--#dolomites #skigirl #dolomieten #lacrusc #altabadia @alta_badia_official @my.dolomiti
Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie arc Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie architectonische hoogstandje van Zaha Hadid: de Bergisel skischans waar skiërs met 90 km per uur door de lucht suizen om zo'n 140 meter verderop neer te komen. ⛷️Niet mijn sport 😮🫣 maar wel ongelofelijk gaaf om bovenop de toren te staan. Het uitzicht over Innsbruck en de omliggende bergen maar ook om de skischans zo van dichtbij te zien, is echt zo de moeite waard. Dus ben je in (de buurt van) Innsbruck, sla deze unieke combinatie van sport en architectuur niet over. Ps. In het panoramarestaurant bovenin de toren hebben ze een fantastische "Bergiseltorte": alleen die al mag je niet missen! 🍰--#visitinnsbruck #bergiselschanze #innsbruck #skispringen #bergisel
Volg op Instagram

Mijn favoriete plekken

Sella Ronda in de zomer

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland

Alles over de Veluwe

Veluwezoom route

Blijf op de hoogte!

Wil je een e-mail ontvangen bij nieuwe blogs van 'Dit is Anne'? Schrijf je dan in!

All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars

Dit schreef Anne!

  • Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    10 mei 2026
  • Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    8 april 2026
  • Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    1 april 2026
  • Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    30 maart 2026
  • Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    17 maart 2026

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland
  • Wie is Anne?
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Copyright © 2026 Dit is Anne! · Theme by 17th Avenue