Dit is Anne!

Travel - Outdoor - Lifestyle

  • Bestemmingen
    • Afrika
      • Kenia
      • Marokko
      • Eswatini
      • Zuid-Afrika
    • Azië
      • Cambodja
      • Thailand
      • Vietnam
    • Europa A-L
      • België
      • Bosnië en Herzegovina
      • Denemarken
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Ierland
      • Italië
      • Jersey
      • Kroatië
      • Luxemburg
    • Europa M – Z
      • Nederland
      • Noorwegen
      • Oostenrijk
      • Polen
      • Portugal
      • Schotland
      • Slowakije
      • Spanje
      • Tsjechië
      • Verenigd Koninkrijk
      • Zweden
      • Zwitserland
    • Noord-Amerika
      • Verenigde Staten
    • Zuid-Amerika
      • Argentinië
      • Brazilië
      • Chili
      • Peru
  • Reistips
    • Reisinspiratie
  • Roadtrips
  • Stedentrips
    • Amsterdam
    • Barcelona
    • Buenos Aires
    • Dublin
    • Edinburgh
    • Kopenhagen
    • Krakau
    • Londen
    • Marrakesh
    • New York
    • Parijs
    • Praag
    • Rome
    • Stockholm
    • Salzburg
    • Wenen
  • Hotspots
  • Outdoor
    • Fietsen
    • Wandelen
    • Wintersport
    • Gear
  • Lifestyle
    • Boeken
    • Entertained!
    • Inspirerend!
    • Lekker eten
    • Persoonlijk
    • Sport
    • Wonen
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Volg ons

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube
  • LinkedIn

Hotspots · 8 februari 2017

Thermen Bussloo: Een sauna-dag op de Veluwe!

Het zijn veelbelovende namen die we zien, als we de plattegrond van Thermen Bussloo bestuderen. De Panoramasauna, de Aardesauna, een hamambad…het klinkt allemaal heel aantrekkelijk! We zijn zojuist gearriveerd voor een heerlijke sauna-dag en zijn een beetje overweldigd door de vele mogelijkheden! Zowel binnen als buiten zijn er diverse sauna’s en ontspanningsbaden, genoeg te doen dus!

We beginnen in het schitterend gedecoreerde Osmaans badhuis, waar we achtereenvolgens van een kristalstoombad, een scrubdouche en een kruidenbad genieten. Men is er in geslaagd om inderdaad een heel oosters sfeertje te creëren, erg mooi! Lekker opgewarmd slenteren we de enorm grote tuin in, waar ook nog allerlei sauna’s te vinden zijn. We proberen de Aardesauna uit, die met 95 graden lekker warm is… Daarna bewonderen we in de Panoramasauna het uitzicht over een verstild Bussloo en dan is het alweer tijd voor de lunch!

Thermen Bussloo
De prachtige tuin van Thermen Bussloo! (Foto: Thermen Bussloo)

Restaurant Kelodrome

Achter in de tuin ligt het restaurant Kelodrome. Omdat we toch net van de Panoramasauna af komen, besluiten we om hier te lunchen. Het ziet er van de buitenkant heel idyllisch uit, met uitzicht over de groene tuin. Bovendien is het hier nog lekker rustig dus zo kunnen we een tafeltje bij het haardvuur uitzoeken.
Het broodje met brie, waar ik voor kies, is mooi opgemaakt en smaakt ook nog eens heerlijk! Jeroen kiest voor de Flammkuchen met zalm, die ook uitstekend smaakt. Wie niet zoveel honger heeft, kiest beter voor een broodje dan voor de Flammkuchen, want Jeroen had echt een enorm bord vol!

Thermen Bussloo
Foto: Thermen Bussloo

Ontspanningsruimtes

We kiezen er voor om te relaxen in één van de ontspanningsruimtes van Thermen Bussloo. Helaas is de rustruimte met waterbedden, boven het restaurant, al helemaal vol dus zoeken we een plekje in de lounge. Het is, ondanks dat het een gewone woensdag in februari is, wel vrij druk in de lounge, maar gelukkig vinden we nog twee luie stoelen. Ook hier brandt er een gezellig haardvuur en met een drankje en een tijdschrift erbij zitten we hier prima!

Er blijkt ook nog een ontspanningsruimte (Dromedarium) bij het Kelodromerestaurant in de tuin te zijn; hier hebben we geen gebruik van gemaakt maar wellicht is het daar wat rustiger!

Kailash

Omdat de opgieting in de Himalaya zoutkristalgrot al vol zit, doen we mee met de Kailash, die later op de middag in deze sauna plaatsvindt. In de muur van de sauna zitten zoutkristallen uit de Himalaya, heel bijzonder! Met allerlei klankschalen worden er tijdens de Kailash trillingen opgewekt, wat effect op je lichaam kan hebben.
Hoewel het een prima sauna-ervaring is, gaat het er voor zowel Jeroen als mij een tikje te zweverig aan toe. Maar ondanks dat is het toch ontspannend en relaxt dus leuk om mee te maken!

Thermen Bussloo Himalaya
De Himalaya Zoutkristalgrot, waar de Kailash plaatsvindt (Foto: Thermen Bussloo)

De rest van de middag brengen we nog door in diverse sauna’s en stoombaden. We besluiten om ook ’s avonds bij Thermen Bussloo te eten en strijken neer in het restaurant Intens. Ik besluit voor een gezond diner te gaan en kies voor een Thaise curry. Jeroen heeft een plankje met drie verschillende hamburgertjes. Het eten werd snel bediend en smaakte echt uitstekend!

Thermen Bussloo

Met een ontzettend tevreden gevoel vertrekken we ’s avonds weer na een fantastische dag in Thermen Bussloo. Wat er voor ons echt uitsprong, was het grote aanbod aan sauna’s en baden en het schitterend aangelegde tuinencomplex buiten. In tegenstelling tot een andere sauna, waar we af en toe komen, waren de baden hier echt lekker warm. Wat ons ook opviel was het hoge servicegehalte en de vriendelijkheid van de medewerkers.

We hebben zowel ’s middags als ’s avonds heerlijk gegeten. Het restaurant Kelodrome vonden wij wat sfeervoller dan het grote restaurant binnen, maar wellicht kwam dat ook omdat het binnen wat drukker en daardoor rumoeriger is.

Al met al hebben we echt ontzettend genoten. Het is wat ons betreft dan ook niet zonder reden dat Thermen Bussloo al drie jaar op rij het Beste Wellnessresort van Nederland is! Hoewel we van 11 uur ’s ochtends tot een uur of zeven ’s avonds in Thermen Bussloo verbleven, kwam ik voor mijn gevoel nog steeds tijd te kort. Een goede reden om snel nog eens terug te gaan dus!

Ben je ook nieuwsgierig geworden naar dit prachtige wellnessresort? Er zijn diverse leuke aanbiedingen bij Thermen Bussloo waar je gebruik van kunt maken!

Dit artikel is geschreven in samenwerking met Thermen Bussloo. Desondanks is dit artikel volledig vanuit mijn eigen opinie geschreven en is dit een eerlijke en persoonlijke review!

Posted By: Anne · In: Hotspots

Dit Is Mijn Week! Thermen Bussloo en een fantastisch weekend!
Agriturismo ‘Casa Mezzuola’: Authentiek pareltje in de Chianti!

You’ll Also Love

Rondreis Kenia DitisAnneRondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!
Otium Wellness HotelOtium Wellness Hotel: Zo ziet echte ontspanning er uit
Beekbergerwoud wandelen VeluweHet Beekbergerwoud: Wandelen in een uniek natuurgebied

Reacties

  1. Bastu zegt

    28 mei 2020 om 2:34 pm

    De sauna is de ideale plek om heerlijk tot rust te komen! Wat is jouw favoriete sauna in Nederland eigenlijk?

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wie is Anne?
Ik ben Anne, enthousiast blogger voor 'Dit is Anne'! Dit reisblog is het resultaat van mijn passie voor schrijven, voor reizen, voor leuke adresjes, voor fotograferen en voor alle andere dingen die mij blij maken!

Reis je mee?

ditisanne.reisblog

🙋‍♀️ Anne | Blogger
✈️ Reizen & Wandelen
🏔️ Bergen • Natuur • Roadtrips
📝 Fijne reistips & routes
👇 Nieuwe blogs & inspiratie
🏡 Apeldoorn

🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒 Over twee ma 🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒Over twee maanden ga ik weer op safari, dit keer in Kenia. Mijn allereerste safari, jaren geleden in Zuid-Afrika, was niet in het Krugerpark, maar in het kleine Spioenkop natuurreservaat, vlakbij de prachtige Drakensbergen. In het Spioenkop reservaat kom je vooral giraffes, zebras en antilopes tegen. Er zitten ook witte neushoorns maar deze hebben wij helaas niet gezien.Wat een bezoek aan Spioenkop zo leuk maakt?🦁 Het natuurreservaat is niet zo bekend dus het is er heel rustig🚙 Je mag er gewoon zelf rondrijden zonder gids. Een goede auto is wel aanbevolen want de onverharde weg is nogal uitdagend 🫣🌳 Ik vond het er ook qua natuur erg mooi, met het spiegelgladde water van het stuwmeer op de achtergrond🐟 In het water van het stuwmeer kun je vissen op karpers en andere vissen🐆 Heb je het Krugerpark al bezocht, dan vind je Spioenkop misschien niet zo bijzonder. Maar omdat het onze eerste safari was, zaten we bij de eerste impala al met onze neuzen tegen het raam gedrukt! ⛺️ Leuk om te doen: je kunt ook kamperen in Spioenkop! In mijn nieuwste story deel ik de link naar mijn blogartikel over Spioenkop. Heb jij ooit van dit natuurreservaat gehoord?#spioenkop #drakensbergen #zuidafrika #reisinspiratie #zuidafrikatips
Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende maand voor de vierde keer een Spaanse stad. 🏰 Dit keer ga ik naar Sevilla, een stad die al jarenlang op mijn verlanglijstje staat! 💡Heb jij nog goede tips voor deze prachtige (tenminste, dat verwacht ik...) Spaanse stad? Deel ze hier onder in de reacties! 🙏🏻--#dtv #sevilla #reisblog #reisblogger #spanje
Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er b Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er bent! 💛 --#instaboost #growth #huaraz #peru #lagunaparon
Afgelopen week brachten we een heerlijke winterspo Afgelopen week brachten we een heerlijke wintersportvakantie door in de Dolomieten, onze vaste ski-bestemming. Op de heenweg maakten we een erg leuke tussenstop in Innsbruck, waar we de @bergiselschanze bezochten. Deze indrukwekkende skischans kun je namelijk ook bezoeken als er geen wedstrijden zijn en het was echt verrassend leuk! We hebben wel twee uur rondgelopen en van het waanzinnig mooie uitzicht op Innsbruck genoten. In mijn nieuwste blogartikel vertel ik je er alles over en lees je waarom je een bezoek aan de Bergisel Skischans op je lijstje moet zetten! 👉 Ga naar DitisAnne.nl of klik op de link in mijn bio. Het artikel over de Bergisel skischans zie je als eerste staan.⛷️#bergiselschanze #innsbruck #skispringen #oostenrijk #bergisel ⛷️💙 Ik mocht de schans bezoeken op uitnodiging van @visitinnsbruck
Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Do Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Dolomieten. We hebben zowel strakblauwe lucht als zware sneeuwbuien en mist gehad, maar gelukkig meestal redelijk goed zicht zodat we prima konden skiën. Het was even schrikken op de eerste dag: met hoge snelheid op een vrij simpele blauwe piste 🫣 hapte mijn ski ineens in een sneeuwhoop en sloeg ik een paar keer over de kop. Met een behoorlijk gekneusde schouder was het de rest van de week (en nog steeds) wel pijn lijden en vooral erg spannend om niet nóg een keer te vallen. Desondanks heerlijke skidagen gehad, mooie tochten gemaakt, genoten van de waanzinnig mooie natuur en van veel gezelligheid op de piste. En altijd weer een heel fijn adres waar we verblijven bij @garniraetia , pal aan de piste naast de Col Alt-lift. Onze kamer voor volgend jaar is alweer geboekt! 💪--#dolomites #dolomitisuperski #altabadia #garniraetia #wintersport
Pure happiness 💙 - - #mountainlover #sassongher #a Pure happiness 💙--#mountainlover #sassongher #altabadia #dolomites #corvara --@alta_badia_official @garniraetia
IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi ver IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi verrà aiuto. Il mio aiuto verrà dal Signore Che ha fatto il cielo e la terra. (Salmi 121: 1-2)--#psalm121 #mountainlover #sellamassief #altabadia #snow
✅️ Dolomites ✅️ Slopes ✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coa ✅️ Dolomites✅️ Slopes✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coated trees✅️ Good company✅️ Blue sky💚 Happy me!--#dolomites #skigirl #dolomieten #lacrusc #altabadia @alta_badia_official @my.dolomiti
Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie arc Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie architectonische hoogstandje van Zaha Hadid: de Bergisel skischans waar skiërs met 90 km per uur door de lucht suizen om zo'n 140 meter verderop neer te komen. ⛷️Niet mijn sport 😮🫣 maar wel ongelofelijk gaaf om bovenop de toren te staan. Het uitzicht over Innsbruck en de omliggende bergen maar ook om de skischans zo van dichtbij te zien, is echt zo de moeite waard. Dus ben je in (de buurt van) Innsbruck, sla deze unieke combinatie van sport en architectuur niet over. Ps. In het panoramarestaurant bovenin de toren hebben ze een fantastische "Bergiseltorte": alleen die al mag je niet missen! 🍰--#visitinnsbruck #bergiselschanze #innsbruck #skispringen #bergisel
Volg op Instagram

Mijn favoriete plekken

Sella Ronda in de zomer

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland

Alles over de Veluwe

Veluwezoom route

Blijf op de hoogte!

Wil je een e-mail ontvangen bij nieuwe blogs van 'Dit is Anne'? Schrijf je dan in!

All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars

Dit schreef Anne!

  • Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    10 mei 2026
  • Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    8 april 2026
  • Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    1 april 2026
  • Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    30 maart 2026
  • Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    17 maart 2026

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland
  • Wie is Anne?
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Copyright © 2026 Dit is Anne! · Theme by 17th Avenue