Dit is Anne!

Travel - Outdoor - Lifestyle

  • Bestemmingen
    • Afrika
      • Kenia
      • Marokko
      • Eswatini
      • Zuid-Afrika
    • Azië
      • Cambodja
      • Thailand
      • Vietnam
    • Europa A-L
      • België
      • Bosnië en Herzegovina
      • Denemarken
      • Duitsland
      • Frankrijk
      • Ierland
      • Italië
      • Jersey
      • Kroatië
      • Luxemburg
    • Europa M – Z
      • Nederland
      • Noorwegen
      • Oostenrijk
      • Polen
      • Portugal
      • Schotland
      • Slowakije
      • Spanje
      • Tsjechië
      • Verenigd Koninkrijk
      • Zweden
      • Zwitserland
    • Noord-Amerika
      • Verenigde Staten
    • Zuid-Amerika
      • Argentinië
      • Brazilië
      • Chili
      • Peru
  • Reistips
    • Reisinspiratie
  • Roadtrips
  • Stedentrips
    • Amsterdam
    • Barcelona
    • Buenos Aires
    • Dublin
    • Edinburgh
    • Kopenhagen
    • Krakau
    • Londen
    • Marrakesh
    • New York
    • Parijs
    • Praag
    • Rome
    • Stockholm
    • Salzburg
    • Wenen
  • Hotspots
  • Outdoor
    • Fietsen
    • Wandelen
    • Wintersport
    • Gear
  • Lifestyle
    • Boeken
    • Entertained!
    • Inspirerend!
    • Lekker eten
    • Persoonlijk
    • Sport
    • Wonen
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Volg ons

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
  • YouTube
  • LinkedIn

Dit is - Terugblik · 18 december 2019

Dit was mijn herfst: Twee mooie reizen!

Op de een of andere manier blijf ik het een beetje raar vinden: eind december pas het einde van de herfst. Voor mijn gevoel is Sinterklaas echt een winterdingetje, evenals de aanloop naar Kerst. In dit artikel blik ik terug op mijn herfst. Wat een toffe dingen hebben we gedaan!

Eigenlijk stond een groot deel van mijn herfst in het teken van reizen. Onze ‘zomervakantie’ vond namelijk plaats in oktober en toen was het al volop herfst!

San Pedro de Atacama Altiplano Trek
Mijn herfst stond grotendeels in het teken van reizen.

Deze reizen maakte ik

Vanaf half oktober reisden we 2,5 week rond in Zuid-Amerika. We bezochten Argentinië en Chili en een half dagje Brazilië! De eerste blogs over onze reis staan al online en er komen er nog veel meer aan! We hebben echt enorm genoten van deze reis en vooral Argentinië staat bij mij hoog op de lijst om nog eens te bezoeken. In dit blogartikel over de hoogtepunten van onze reis kun je uitgebreid lezen over wat we allemaal deden!

Alpaca Argentinië herfst
Alpaca selfie in Argentinië!

Verder ging ik in november nog een weekendje naar New York met vriendinnen. Voor mij was het de tweede keer dat ik hier was, maar het blijft gewoon een toffe stad! Ondanks dat ik niet zoveel nieuwe dingen gezien heb (we zijn toch maar alle highlights afgelopen), was het een leuke stedentrip! Hoogtepunt was misschien wel de schitterende zonsondergang op het dak van Rockefeller Center, waanzinnig!

Top of the Rock herfst
Waanzinnig uitzicht vanaf de Top of the Rock!

Andere leuke dingen deze herfst

Ondanks dat ik een deel van de herfst op reis was, bleef er natuurlijk genoeg tijd over voor andere leuke dingen!

  • Mijn jaarcontract werd omgezet in een vast contract!
  • Jeroen organiseerde een surprise dinner voor mijn verjaardag dus mijn ouders stonden ineens op de stoep! Leuk! En pizza bij Woodstone gaat er altijd wel in!
  • Met vriendinnen ontsnapten we uit een hele gave escaperoom in Veenendaal. Echt een aanrader!
  • Ik bezocht een paar mooie films, waaronder ‘Diego Maradona’. Heel indrukwekkend om te zien.
  • We gingen ook naar de film Penoza, die echt lachwekkend slecht is, maar we hebben desondanks een gezellige avond gehad!
  • Op mijn verjaardag (in Buenos Aires) kreeg ik een prachtige ring van Jeroen als verjaardagscadeau!
  • We hebben een nieuwe thermostaat-met-app, zodat we op afstand de verwarming thuis aan kunnen zetten. Dat betekent nooit meer thuiskomen in een koud huis!
  • Deze week zijn mijn ouders 50 jaar getrouwd dus dat betekent een gezellig familie-etentje!
Buenos Aires
Diego Maradona

Dit keek ik deze herfst

Jeroen en ik keken met heel veel plezier de Zweedse serie ‘Bonusfamiljen’. Wat een ontzettend leuke serie is dit! Een heerlijk Zweeds sfeertje, allerlei dramatische perikelen in verschillende samengestelde gezinnen en ontzettend grappige personages. Een aanrader voor de kerstvakantie!

Daarna stapten we over op een heel ander genre. We keken de serie ‘Unbelievable’, wat een heftige, maar erg mooie serie is. Wanneer er een meisje in haar eigen huis het slachtoffer wordt van een verkrachter, wordt haar verhaal door niemand geloofd. Enkele jaren later vinden er elders in het land verschillende verkrachtingen plaats, waarbij rechercheurs uit verschillende districten hun krachten bundelen en op jacht gaan naar deze serieverkrachter. De serie wordt echt gedragen door de uitstekende acteurs. Wow!

Op dit moment ben ik even ‘serieloos’. Sowieso ben ik niet zo’n tv-kijker en ik kan me vaak niet zo goed motiveren om aan een serie te beginnen. Ik heb twee of drie afleveringen van Chesapeake Shores gezien maar die serie vind ik erg sloom. Ik ga dus maar eens kijken wat er verder allemaal nog op Netflix te vinden is. Iemand tips?

Art Village
Een heerlijk Zweeds sfeertje in de serie Bonusfamiljen

Bye herfst, hallo winter!

De herfst is dus alweer omgevlogen en de winter staat weer voor de deur. En ook het jaar 2019 is bijna voorbij dus tijd om vooruit te blikken naar 2020.

Het is heel bizar, maar we hebben echt nog geen flauw idee wat we dit jaar in de zomervakantie gaan doen! Andere jaren was ik meestal in september of oktober al bezig met plannen maken voor het volgende jaar, maar nu hebben we nog niet echt iets concreets op het oog. Ik wil heel graag weer eens naar Ierland, omdat ik volledig door mijn inspiratie voor mijn andere reisblog DitisIerland.nl heen ben. Een weekje Ierland geeft ongetwijfeld weer ruimte voor nieuwe artikelen!

Ierland autoroutes
De prachtige Ierse kust

In januari moet ik voor mijn werk twee dagen naar Windsor, vlakbij Londen. Ik plak er nog een paar dagen aan vast en blijf tot dat weekend in Londen. Ooit…heel lang geleden, was Londen mijn favoriete stad in Europa. Inmiddels heb ik die mening flink bijgesteld, maar als ik toch in de buurt ben, kan ik beter maar gebruik maken van de mogelijkheid om nog eens naar Londen te gaan.

Londen Herfst
In januari ga ik weer eens naar Londen!

Verder willen we in maart nog een weekje gaan skiën, maar de bestemming is nog onbekend. Kortom, we kunnen aan de slag met plannen maken!


Hoe was jouw herfst?

Posted By: Anne · In: Dit is - Terugblik

San Pedro de Atacama: Ontdek de Chileense Atacamawoestijn
Apeldoorn: 35 tips voor een stedentrip naar deze groene stad!

You’ll Also Love

Hike naar Llahuar in Colca CanyonDit was 2025: Terugblik op een roerig jaar
DitisAnne.nl bestaat tien jaar! Reden voor een feestje!
Dolomieten in de herfstHerfst in de Dolomieten: Tips voor een fijne vakantie in de bergen

Reacties

  1. Janet zegt

    19 december 2019 om 8:25 am

    Wat een heerlijke herfst heb jij gehad zeg.. om jaloers op te zijn! En december is voor mij ook volop winter hoor haha. Die zonsondergang is echt fantastisch, wat mooi!!

    Beantwoorden
  2. Jenny zegt

    20 december 2019 om 10:30 pm

    Gefeliciteerd met je vaste contract. Dat voelt als een stukje waardering – althans bij mij. Ineens heb jij de touwtjes in handen en kun je zelf bepalen wanneer en of je ander werk zal gaan zoeken in de toekomst.

    Ik vind je omslagfoto bij deze blog trouwens een ontzettend mooi hersfstplaatje! Echt heel tof.

    Beantwoorden
  3. Patricia zegt

    22 december 2019 om 7:07 am

    Klinkt goed! Ik heb zelf vooral veel gewerkt, maar op dat vlak was mijn optreden op de Boekenbeurs in Antwerpen echt een hoogtepunt. Wat tv-tips betreft: later dit voorjaar start GR5. En op 2 januari staat De Bende van Jan de Lichte op Netflix. Maar ook Dertigers, Zie Mij Graag en Over Water zijn aanraders. Op mijn blog doe je volop kijkinspiratie op.

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wie is Anne?
Ik ben Anne, enthousiast blogger voor 'Dit is Anne'! Dit reisblog is het resultaat van mijn passie voor schrijven, voor reizen, voor leuke adresjes, voor fotograferen en voor alle andere dingen die mij blij maken!

Reis je mee?

ditisanne.reisblog

🙋‍♀️ Anne | Blogger
✈️ Reizen & Wandelen
🏔️ Bergen • Natuur • Roadtrips
📝 Fijne reistips & routes
👇 Nieuwe blogs & inspiratie
🏡 Apeldoorn

🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒 Over twee ma 🦓 𝐒𝐚𝐟𝐚𝐫𝐢 𝐢𝐧 𝐒𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧𝐤𝐨𝐩 𝐆𝐚𝐦𝐞 𝐑𝐞𝐬𝐞𝐫𝐯𝐞 🦒Over twee maanden ga ik weer op safari, dit keer in Kenia. Mijn allereerste safari, jaren geleden in Zuid-Afrika, was niet in het Krugerpark, maar in het kleine Spioenkop natuurreservaat, vlakbij de prachtige Drakensbergen. In het Spioenkop reservaat kom je vooral giraffes, zebras en antilopes tegen. Er zitten ook witte neushoorns maar deze hebben wij helaas niet gezien.Wat een bezoek aan Spioenkop zo leuk maakt?🦁 Het natuurreservaat is niet zo bekend dus het is er heel rustig🚙 Je mag er gewoon zelf rondrijden zonder gids. Een goede auto is wel aanbevolen want de onverharde weg is nogal uitdagend 🫣🌳 Ik vond het er ook qua natuur erg mooi, met het spiegelgladde water van het stuwmeer op de achtergrond🐟 In het water van het stuwmeer kun je vissen op karpers en andere vissen🐆 Heb je het Krugerpark al bezocht, dan vind je Spioenkop misschien niet zo bijzonder. Maar omdat het onze eerste safari was, zaten we bij de eerste impala al met onze neuzen tegen het raam gedrukt! ⛺️ Leuk om te doen: je kunt ook kamperen in Spioenkop! In mijn nieuwste story deel ik de link naar mijn blogartikel over Spioenkop. Heb jij ooit van dit natuurreservaat gehoord?#spioenkop #drakensbergen #zuidafrika #reisinspiratie #zuidafrikatips
Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende Na Madrid, Bilbao en Barcelona bezoek ik volgende maand voor de vierde keer een Spaanse stad. 🏰 Dit keer ga ik naar Sevilla, een stad die al jarenlang op mijn verlanglijstje staat! 💡Heb jij nog goede tips voor deze prachtige (tenminste, dat verwacht ik...) Spaanse stad? Deel ze hier onder in de reacties! 🙏🏻--#dtv #sevilla #reisblog #reisblogger #spanje
Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er b Welkom aan alle nieuwe volgers 👋✨ Leuk dat je er bent! 💛 --#instaboost #growth #huaraz #peru #lagunaparon
Afgelopen week brachten we een heerlijke winterspo Afgelopen week brachten we een heerlijke wintersportvakantie door in de Dolomieten, onze vaste ski-bestemming. Op de heenweg maakten we een erg leuke tussenstop in Innsbruck, waar we de @bergiselschanze bezochten. Deze indrukwekkende skischans kun je namelijk ook bezoeken als er geen wedstrijden zijn en het was echt verrassend leuk! We hebben wel twee uur rondgelopen en van het waanzinnig mooie uitzicht op Innsbruck genoten. In mijn nieuwste blogartikel vertel ik je er alles over en lees je waarom je een bezoek aan de Bergisel Skischans op je lijstje moet zetten! 👉 Ga naar DitisAnne.nl of klik op de link in mijn bio. Het artikel over de Bergisel skischans zie je als eerste staan.⛷️#bergiselschanze #innsbruck #skispringen #oostenrijk #bergisel ⛷️💙 Ik mocht de schans bezoeken op uitnodiging van @visitinnsbruck
Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Do Weer thuis na een heerlijke week in Alta Badia, Dolomieten. We hebben zowel strakblauwe lucht als zware sneeuwbuien en mist gehad, maar gelukkig meestal redelijk goed zicht zodat we prima konden skiën. Het was even schrikken op de eerste dag: met hoge snelheid op een vrij simpele blauwe piste 🫣 hapte mijn ski ineens in een sneeuwhoop en sloeg ik een paar keer over de kop. Met een behoorlijk gekneusde schouder was het de rest van de week (en nog steeds) wel pijn lijden en vooral erg spannend om niet nóg een keer te vallen. Desondanks heerlijke skidagen gehad, mooie tochten gemaakt, genoten van de waanzinnig mooie natuur en van veel gezelligheid op de piste. En altijd weer een heel fijn adres waar we verblijven bij @garniraetia , pal aan de piste naast de Col Alt-lift. Onze kamer voor volgend jaar is alweer geboekt! 💪--#dolomites #dolomitisuperski #altabadia #garniraetia #wintersport
Pure happiness 💙 - - #mountainlover #sassongher #a Pure happiness 💙--#mountainlover #sassongher #altabadia #dolomites #corvara --@alta_badia_official @garniraetia
IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi ver IO alzo gli occhi a' monti, Per vedere onde mi verrà aiuto. Il mio aiuto verrà dal Signore Che ha fatto il cielo e la terra. (Salmi 121: 1-2)--#psalm121 #mountainlover #sellamassief #altabadia #snow
✅️ Dolomites ✅️ Slopes ✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coa ✅️ Dolomites✅️ Slopes✅️ Fresh snow ✅️ Sugar coated trees✅️ Good company✅️ Blue sky💚 Happy me!--#dolomites #skigirl #dolomieten #lacrusc #altabadia @alta_badia_official @my.dolomiti
Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie arc Vlakbij Innsbruck vind je dit waanzinnig mooie architectonische hoogstandje van Zaha Hadid: de Bergisel skischans waar skiërs met 90 km per uur door de lucht suizen om zo'n 140 meter verderop neer te komen. ⛷️Niet mijn sport 😮🫣 maar wel ongelofelijk gaaf om bovenop de toren te staan. Het uitzicht over Innsbruck en de omliggende bergen maar ook om de skischans zo van dichtbij te zien, is echt zo de moeite waard. Dus ben je in (de buurt van) Innsbruck, sla deze unieke combinatie van sport en architectuur niet over. Ps. In het panoramarestaurant bovenin de toren hebben ze een fantastische "Bergiseltorte": alleen die al mag je niet missen! 🍰--#visitinnsbruck #bergiselschanze #innsbruck #skispringen #bergisel
Volg op Instagram

Mijn favoriete plekken

Sella Ronda in de zomer

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland

Alles over de Veluwe

Veluwezoom route

Blijf op de hoogte!

Wil je een e-mail ontvangen bij nieuwe blogs van 'Dit is Anne'? Schrijf je dan in!

All-inclusive autohuur volgens Sunny Cars

Dit schreef Anne!

  • Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    Rondreis Kenia van twee weken: Onvergetelijk avontuur!

    10 mei 2026
  • Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    Huacachina: Sandboarden in de duinen van Peru

    8 april 2026
  • Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    Zeven leuke eilanden waar je prachtig kunt roadtrippen

    1 april 2026
  • Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    Een korte stedentrip: Vijf leuke kleinere Europese steden

    30 maart 2026
  • Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    Ontspannen op reis: Tips voor een goede voorbereiding

    17 maart 2026

Tags

amsterdam apeldoorn argentinië arnhem boeken Corsica dagtrip dolomieten duitsland eiland fietsen food fotografie frankrijk hotspot ierland italië londen museum natuur nederland new york noord-holland oostenrijk persoonlijk recensie reisinspiratie reizen roadtrip rondreis samenwerking schotland sport stedentrip toscane veluwe wandelen winter wintersport wonen zomer zuid-afrika zuid-amerika zweden zweeds lapland
  • Wie is Anne?
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube
  • Wie is Anne?
  • Samenwerken?
  • Partners
  • Contact
  • Privacy en Disclaimer
  • .

Copyright © 2026 Dit is Anne! · Theme by 17th Avenue